Z udziałem podsekretarza stanu Rafała Romanowskiego odbyła się w ministerstwie konferencja dyrektorów szkół rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz dyrektora Krajowego Centrum Edukacji Rolniczej w Brwinowie.

 

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Ministerstwa Edukacji Narodowej, którzy omówili m.in. zmiany w ustawie Karta Nauczyciela oraz System Informacji Oświatowej.

Dyrektorzy Zespołów Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bystrej, Hańczowej, Sokołowie Podlaskim i Siennicy Różanej zaprezentowali, na podstawie swoich doświadczeń, przykłady realizowanych innowacji edukacyjnych. Natomiast dyrektorzy placówek z Suwałk, Dobrocina, Gołotczyzny i Starego Brześcia przedstawili przykłady zrealizowanych projektów w ramach funduszy unijnych.

W konferencji uczestniczyli też dyrektorzy nowo przejętych szkół: Zespołu Szkół Ogrodniczych w Bielsko-Białej, Zespołu Szkół Rolniczych w Lututowie, Zespołu Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych w Marszewie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rudnej oraz Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Sypniewie.

Źródło: MRiRW


CZYTAJ TEŻ

E-wniosek przyjęty przez RM

Więcej…

#Dobre2Lata w rolnictwie

Więcej…

Po co nam ta Kasa?

Więcej…

16. edycja Konkursu "Sołtys Roku" głosujcie!

Więcej…

Ubój na użytek własny - będą nowe zasady

Więcej…

Uwaga na intensywne opady

Więcej…

Orkan Friederike już nad Polską

Więcej…

Konsultacje o realizacji PROW 2007 - 2013

Więcej…

Hubertus na Expo Mazury

Więcej…

Aplikacja eWniosekPlus już dziś

Więcej…
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

POGODA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

PARTNERZY